zondag 22 december 2013

Nederlandse voetbalbeker 1906-’07

De negende editie van de “Holdert-beker” werd net als twee jaar eerder gewonnen door VOC uit Rotterdam, dat daarmee de eerste club werd die de beker voor een tweede keer wist te winnen.

Uitreiking van de “Holdert-beker” door Pim Mulier aan VOC

Ook tweede elftallen en veteranenelftallen mochten deelnemen.

Elftallen uitkomende in de Eerste Klasse Afdeling I (oftewel District West) waren van deelname uitgesloten.

Bij gelijkspel werd met 2x7½ min. verlengd, was de stand dan nog gelijk dan werd nogmaals met 2x7½ min. verlengd. Als de stand dan nog steeds gelijk was, dan werd de wedstrijd overgespeeld op het terrein van de uitspelende club. Als ook een derde wedstrijd gelijk zou eindigen, dan zou deze worden verlengd tot er een doelpunt werd gescoord.


Eerste ronde


4 november 1906
Concordia (Delft) 2 – Neerlandia (Amsterdam) 6 – 1

4 november 1906
Vitesse (Arnhem) – Quick (Den Haag) 2 2 – 1

4 november 1906
Voorwaarts (Den Haag) – Oranje Nassau (Almelo) 8 – 0

4 november 1906
Neptunus – HFC veteranen 2 – 1 na protest, oorspr. 2 – 2 na twee verlengingen van 2x7½ min.

4 november 1906
RAP – Holland (Amsterdam) 0 – 6

4 november 1906
Quick (Amersfoort) – DAVO (Vlaardingen) 6 – 1

4 november 1906
Volharding (Amsterdam) – HVV 2 1 – 4

4 november 1906
MVVO – Be Quick (Groningen) regl. 5 – 0, Be Quick t.z.t.

4 november 1906
HBS 2 – Ajax (Amsterdam) 6 – 0

4 november 1906
Willem II – Hercules (Enschede) 2 – 3

4 november 1906
AVV 2 – AFC 2 – 15

4 november 1906
PW 2 – Ajax (Amsterdam) 2 4 – 1

4 november 1906
Sparta (Rotterdam) 2 – Ajax (Leiden) 2 6 – 0

4 november 1906, Rotterdam (terrein Sparta)
VVV (Amsterdam) – Sparta (Rotterdam) veteranen 5 – 2

4 november 1906
DFC veteranen – Haarlem 2 1 – 11

4 november 1906
Quick (Kampen) – Wilhelmina (Den Bosch) 2 2 – 0

4 november 1906
Wilhelmina (Den Bosch) – Quick (Nijmegen) 3 – 1

4 november 1906
VOC – HFC 2 3 – 2

4 november 1906
Hercules (Utrecht) 2 – De Tubanters (Enschede) 6 – 1

4 november 1906
VOC 2 – Vitesse (Arnhem) 2 regl. 5 – 0, Vitesse 2 t.z.t.

4 november 1906
Concordia (Delft) – AVV 1 – 2

4 november 1906
VVA – DVS 4 – 3

4 november 1906
Achilles (Rotterdam) – Be Quick (Zutphen) 6 – 2

4 november 1906
Frisia – AFC 2 7 – 1

4 november 1906
EDO (Haarlem) – PW 0 – 3

4 november 1906
Helmond – Allen Weerbaar 1 – 1 gest. in 2e min. tweede verlenging van 2x7½ min.
11 november 1906
Allen Weerbaar – Helmond regl. 5 – 0, Helmond t.z.t.

4 november 1906
Victoria (Hilversum) – Celeritas (Rotterdam) regl. 5 – 0, Celertitas t.z.t.

4 november 1906
Excelsior (Rotterdam) – RAP veteranen regl. 5 – 0, RAP veteranen t.z.t.

4 november 1906
DFC 2 – Olympia (Rotterdam) 3 – 0

4 november 1906
Tubantia – USC 5 – 2

Rapiditas (Rotterdam) vrij; Rapiditas in oktober 1906 (na loting) ontbonden

Kralingsche FC inschrijving niet geaccepteerd, nog niet aangesloten bij NVB of een van de erkende bonden


Tweede ronde


2 december 1906
Vitesse (Arnhem) – Hercules (Utrecht) 2 4 – 3

2 december 1906
Wilhelmina (Den Bosch) – Voorwaarts (Den Haag) 1 – 9

2 december 1906, Breda (terrein NOAD)
DFC 2 – Neptunus 1 – 3

2 december 1906
HBS 2 – AVV gest. i.v.m. regen
16 december 1906
HBS 2 – AVV 7 – 1

2 december 1906
Haarlem 2 – Allen Weerbaar 3 – 1

2 december 1906
VOC – Victoria (Hilversum) regl. 5 – 0, Victoria t.z.t.

2 december 1906
AFC – Excelsior (Rotterdam) 6 – 1, gest. i.v.m. regen
9 december 1906
AFC – Excelsior (Rotterdam) regl. 5 – 0, Excelsior t.z.t.

2 december 1906
PW – PW 2 2 – 5

2 december 1906
Achilles (Rotterdam) – Quick (Amersfoort) 2 – 0, gest. in 41e min. i.v.m. regen
9 december 1906
Achilles (Rotterdam) – Quick (Amersfoort) 1 – 2 na één verlenging van 2x7½ min.

2 december 1906
Holland (Amsterdam) – Tubantia 4 – 1

2 december 1906
Sparta (Rotterdam) 2 – Hercules (Enschede) regl. 5 – 0, Hercules t.z.t.

2 december 1906
VOC 2 – Concordia (Delft) 2 3 – 3, gest. na één verlenging van 2x7½ min. i.v.m. duisternis
16 december 1906
Concordia (Delft) 2 – VOC 2 5 – 2

9 december 1906
MVVO – HVV 2 1 – 7

16 december 1906
VVV (Amsterdam) – Quick (Kampen) regl. 5 – 0, Quick t.z.t.

23 december 1906
VVA – Frisia regl. 5 – 0, Frisia t.z.t.


Derde ronde


6 januari 1907
VVV (Amsterdam) – Voorwaarts (Den Haag) 3 – 4 na één verlenging van 2x7½ min.

6 januari 1907
Neptunus – AFC 1 – 10

6 januari 1907
Sparta (Rotterdam) 2 – PW 2 4 – 1

6 januari 1907
Holland (Amsterdam) – HVV 2 0 – 3

6 januari 1907
HBS 2 – Quick (Amersfoort) 5 – 1

6 januari 1907
Concordia (Delft) 2 – VOC 0 – 8

17 maart 1907
Vitesse (Arnhem) – VVA 4 – 0

Haarlem 2 vrij


Vierde ronde


17 februari 1907
VOC – AFC 3 – 1

17 maart 1907
Voorwaarts (Den Haag) – Sparta (Rotterdam) 2 5 – 1

24 februari 1907
HVV 2 – Haarlem 2 4 – 1

29 maart 1907
Vitesse (Arnhem) – HBS 2 1 – 3


Halve finales


24 maart 1907, Haarlem (terrein Haarlem)
VOC – HVV 2 6 – 0

31 maart 1907, Utrecht (terrein UVV)
HBS 2 – Voorwaarts (Den Haag) 1 – 2


Finale


5 mei 1907, Den Haag (terrein HVV)

Voorwaarts (Den Haag) – VOC 3 – 4 na één verlenging van 2x7½ min.
J. Horburger 0 – 1, Nieuwenhuizen 1 – 1, H. Breuning 1 – 2, A. Horburger 1 – 3; Nieuwenhuizen 2 – 3, 89’ onbekend (str.) 3 – 3; tussen 98’ en 105’ C. Breuning (str.) 3 – 4

Scheidsrechter: Bill Dijxhoorn



Geen opmerkingen:

Een reactie plaatsen