zaterdag 14 december 2013

Nederlandse voetbalbeker 1904-’05

De zevende editie van de “Holdert-beker” werd gewonnen door de “Volharding Olympia Combinatie” uit Rotterdam, dat in de finale het tweede elftal van HBS met 3 – 0 versloeg.

Het elftal van VOC met de “Holdert-beker”, staand links scheidsrechter Salomons Jr.

Ook tweede elftallen mochten deelnemen.

Elftallen uitkomende in de Eerste Klasse Afdeling I (oftewel District West) waren van deelname uitgesloten.

Bij gelijkspel werd met 2x7½ min. verlengd, was de stand dan nog gelijk dan werd nogmaals met 2x7½ min. verlengd. Als de stand dan nog steeds gelijk was, dan werd de wedstrijd overgespeeld op het terrein van de uitspelende club. Als ook een derde wedstrijd gelijk zou eindigen, dan zou deze worden verlengd tot er een doelpunt werd gescoord.


Eerste ronde


6 november 1904
Concordia (Delft) – Quick (Den Haag) 2 2 – 1

6 november 1904
ZVV (Zwolle) – Volharding (Amsterdam) 0 – 5

6 november 1904
NOAD (Breda) – AVV 5 – 1

6 november 1904
Hercules (Enschede) – UVC (Amsterdam) reg. 5 – 0, UVC t.z.t.

6 november 1904
Be Quick (Zutphen) – VOC 3 – 5

6 november 1904
Excelsior (Rotterdam) – Sparta (Breda) 1 – 2

6 november 1904
Hercules (Utrecht) 2 – Victoria (Tiel) 8 – 2

6 november 1904
Swift (Amsterdam) – Velox (Nijmegen) 5 – 2

6 november 1904
DFC 2 – HFC 2 0 – 3

6 november 1904
Allen Weerbaar – Wilhelmina (Den Bosch) 2 – 11

6 november 1904
Saturnus (Rotterdam) – Ajax (Amsterdam) 2 – 1

6 november 1904
Willem II – Celeritas (Rotterdam) 2 – 3

6 november 1904
Quick (Amsterdam) – Oranje Nassau (Almelo) 3 – 1

6 november 1904
HBS 2 – Neptunus 10 – 1

6 november 1904
Achilles (Rotterdam) – De Tubanters (Enschede) 2 – 1

6 november 1904
UD – Quick (Amersfoort) 4 – 3

6 november 1904
Oosterpark – RAP 2 2 – 1

6 november 1904
Be Quick (Groningen) – Voorwaarts (Den Haag) 3 – 2

6 november 1904
VVV (Amsterdam) – UVV 2 – 0

6 november 1904
DVS – Unitas (Rotterdam) 1 – 2

6 november 1904
Celeritas (Rotterdam) 2 – VOC 2 3 – 7

6 november 1904
EDO (Amsterdam) – Victoria (Hilversum) 1 – 4

6 november 1904
Vitesse (Arnhem) 2 – AVV 2 11 – 0

6 november 1904
Gorcum – Tubantia 5 – 2

6 november 1904
Haarlem 2 – EMM 0 – 4

6 november 1904
PW – AFC 5 – 0


Tussenronde


4 december 1904
UD – Quick (Amsterdam) regl. 5 – 0, Quick t.z.t.

4 december 1904
Gorcum – Concordia (Delft) 2 – 3

4 december 1904
Hercules (Enschede) – Vitesse (Arnhem) 2 2 – 3

4 december 1904
Wilhelmina (Den Bosch) – Unitas (Rotterdam) 3 – 3 na twee verlengingen van 2x7½ min.
18 december 1904
Unitas (Rotterdam) – Wilhelmina (Den Bosch) 0 – 1

4 december 1904
Swift (Amsterdam) – Victoria (Hilversum) 2 – 7

4 december 1904
Achilles (Rotterdam) – Oosterpark 1 – 3

4 december 1904
VOC 2 – Be Quick (Groningen) 1 – 3

4 december 1904
HFC 2 – PW 7 – 1

18 december 1904
Saturnus (Rotterdam) – NOAD (Breda) 2 – 1

8 januari 1905
Celeritas (Rotterdam) – HBS 2 2 – 5


Tweede ronde


5 februari 1905
EMM – VVV (Amsterdam) 5 – 1

5 februari 1905
Vitesse (Arnhem) 2 – Victoria (Hilversum) 1 – 2

5 februari 1905
Wilhelmina (Den Bosch) – HFC 2 2 – 3 na twee verlengingen van 2x7½ min.

5 februari 1905
Be Quick (Groningen) – Volharding (Amsterdam) 3 – 6

5 februari 1905
VOC – Hercules (Utrecht) 2 5 – 2

5 februari 1905
Oosterpark – Concordia (Delft) 0 – 13

5 februari 1905
Saturnus (Rotterdam) – UD 5 – 2

5 februari 1905
HBS 2 – Sparta (Breda) 9 – 1


Derde ronde


26 februari 1905
Victoria (Hilversum) – HFC 2 2 – 1

5 maart 1905
Concordia (Delft) – Volharding (Amsterdam) 1 – 0

5 maart 1905
HBS 2 – EMM 8 – 2

5 maart 1905
Saturnus (Rotterdam) – VOC 3 – 4, oorspr. 3 – 5 na één verlenging van 2x7½ min. i.v.m. protest Saturnus


Vierde ronde


26 maart 1905, Heemstede (terrein HFC)
HBS 2 – Victoria (Hilversum) 3 – 2

2 april 1905, Den Haag (terrein HBS)
Concordia (Delft) – VOC 2 – 4


Finale


30 april 1905, Den Haag (terrein HVV)

VOC – HBS 2 3 – 0
Jerris 1 – 0, Van Duijn 2 – 0; H. Breuning (str.) 3 – 0

Scheidsrechter: H.P. Salomons Jr.



Geen opmerkingen:

Een reactie plaatsen