zondag 5 oktober 2014

Nederlandse voetbalbeker 1943-’44

De vijfendertigste editie van de “NVB beker” werd gewonnen door Willem II, dat in de finale Tweede Klasser Groene Ster uit Heerlen met 9 – 2 versloeg.

Het zou de laatste keer zijn dat als trofee de “Holdert-beker” werd uitgereikt. De eerstvolgende keer werd een nieuwe bokaal, in 1946 door “ANVV De Zwaluwen” aangeboden aan de KNVB, uitgereikt.

Willem II met de NVB-beker, met hoed NVB-voorzitter Karel Lotsy

Bij gelijkspel uitspelende club naar volgende ronde.


Voor-competitie


Per district groepen van Eerste en Tweede Klassers (nummers een en twee naar voorronde) en Derde en Vierde Klassers (alleen nummers een naar voorronde)



Voorronde


16 april 1944
AFC – HRC 5 – 0

16 april 1944
SEC – Actif 3 – 2

16 april 1944
De Meteoor – DTS 4 – 0

16 april 1944
QSC – OVVO afg.

16 april 1944
Beverwijk – SDW afg.

16 april 1944
ETO – EHS 3 – 3

16 april 1944
BDK – Swift 2 – 1

16 april 1944
Concordia (Delft) – Blauw Zwart 5 – 4

16 april 1944
LSV – Emma (Dordrecht) 0 – 5

16 april 1944
GDA – Excelsior ’20 4 – 1

16 april 1944
Steeds Hooger – Waddinxveen 2 – 1

16 april 1944
De Musschen – RDM 4 – 2

16 april 1944
AGOVV – Wilp 4 – 2

16 april 1944
Helios (Deventer) – ZAC 1 – 3

16 april 1944
NEO – Wierden 0 – 0

16 april 1944
La Première – Tubantia 1 – 3

16 april 1944
PW – VOSTA 2 – 9

16 april 1944
Enschedesche Boys – Glanerbrug 3 – 1

16 april 1944
Silvolde – VIJDO 1 – 2

16 april 1944
VDZ – NEC 1 – 4

16 april 1944
Quick (Nijmegen) – SCH 2 – 1

16 april 1944
BVC ’12 – Wijchen 4 – 1

16 april 1944
Winterswijk – Unisson 2 – 1

16 april 1944
Standaard – Groene Ster 2 – 3

16 april 1944
Weert – De Spechten 2 – 3

16 april 1944
Brabantia – Wit Zwart ’32 0 – 1

16 april 1944
Willem II – Helmondia 5 – 1

16 april 1944
De Zeeuwen – NAC 2 – 6

16 april 1944
SVD – PSV 1 – 4

16 april 1944
RWB – De Kanaries 2 – 4

16 april 1944
Gemert – WVVZ 1 – 6

16 april 1944
Eijsden – Laura afg.

16 april 1944
Roosendaal – MOC afg.

16 april 1944
Tiglia – Panningen 7 – 3

16 april 1944
PAZO – SCO afg.

16 april 1944
Bergum – LSC 3 – 5

16 april 1944
Delfzijl – WVV 1 – 1, gestaakt

16 april 1944
Leeuwarden – Alcides 3 – 2


Eerste ronde


23 april 1944
Delfzijl – WVV 1 – 1

23 april 1944
Velocitas – Eext 5 – 3

23 april 1944
LSC – Leeuwarden 6 – 1

23 april 1944
Veendam – Be Quick (Groningen) 2 – 0

23 april 1944
Zwolle – Go Ahead (Deventer) 0 – 10

23 april 1944
AGOVV – RODA 5 – 1

23 april 1944
VOSTA – Apeldoornsche Boys 5 – 1

23 april 1944
Wierden – ZAC 2 – 3

23 april 1944
Tubantia – Haaksbergen 6 – 1

23 april 1944
Enschedesche Boys – Winterswijk 7 – 1

23 april 1944
Markelo – SML-Spatram 2 – 4

23 april 1944
RKHVV – Quick (Nijmegen) 1 – 5

23 april 1944
VIJDO – Wageningen 1 – 2

23 april 1944
NEC – BVC ’12 0 – 2

23 april 1944
Gennep – Sevenum 0 – 0

23 april 1944
Tiglia – RIOS ’31 1 – 5

23 april 1944
FCH – RKBSV 1 – 2

23 april 1944
Spcl. Emma (Treebeek) – Groene Ster 0 – 0

23 april 1944
Eijsden – Laura 5 – 1

23 april 1944
Heer – Maurits 3 – 5

23 april 1944
De Spechten – Wit Zwart ’32 5 – 1

23 april 1944
Helmond – PSV 0 – 4

23 april 1944
WVVZ – De Kanaries 1 – 4

23 april 1944
PAZO – Hieronymus 1 – 2

23 april 1944
Willem II – Dongen 5 – 1

23 april 1944
Roosendaal – MOC 2 – 1

23 april 1944
NAC – DOSKO 5 – 0

23 april 1944
DFC – CVV 2 – 0

23 april 1944
Excelsior (Rotterdam) – Emma (Dordrecht) 2 – 3

23 april 1944, Rotterdam (terrein Sparta)
Hermes-DVS – RFC 2 – 1

23 april 1944
EBOH – Martinit 3 – 3

23 april 1944
The Rising Hope – De Musschen 1 – 2

23 april 1944
HOV – Steeds Hooger 0 – 0

23 april 1944
Hoek van Holland – Spartaan ’20 1 – 2

23 april 1944
Concordia (Delft) – Scheveningen 1 – 3

23 april 1944
DHC – GDA 2 – 0

23 april 1944
ADO – VCS 0 – 1

23 april 1944
Haarlem – Beverwijk 8 – 1

23 april 1944
QSC – EDO (Haarlem) 2 – 3

23 april 1944
Purmerend – Terrasvogels 2 – 3

23 april 1944
RCH – EHS 3 – 0

23 april 1944
West Frisia – Hollandia 3 – 3

23 april 1944
WFC – OFC 5 – 0

23 april 1944
AFC – Blauw-Wit 2 – 2

23 april 1944
Ajax (Amsterdam) – SDW 10 – 1

23 april 1944
OVVO – BFC (Bussum) 8 – 3

23 april 1944
NEA – De Meteoor 1 – 4

23 april 1944
Quick (Amersfoort) – SEC 3 – 2

23 april 1944
HMS – Kampong 1 – 2

23 april 1944
Woerden – UVV 0 – 6

tussen 23 en 30 april 1944
Rivalen – BDK 2 – 4

30 april 1944
Hillinen – GSV 4 – 2

30 april 1944
RKVVS – Dierensche Boys Dierensche Boys t.z.t. (?)

Woltersum vrij

Lindenheuvel vrij

Sint-Michielsgestel vrij

IEV vrij

HVC vrij

DWV vrij

DOSS vrij

Velox vrij


Tweede ronde


30 april 1944
WVV – Velocitas 0 – 2

30 april 1944
LSC – Woltersum 4 – 1

30 april 1944
AGOVV – VOSTA 6 – 2

30 april 1944
ZAC – Tubantia 2 – 3

30 april 1944
SML-Spatram – Quick (Nijmegen) 0 – 7

30 april 1944
Wageningen – BVC ’12 3 – 1

30 april 1944
Sevenum – RIOS ’31 3 – 1

30 april 1944
Lindenheuvel – RKBSV 0 – 2

30 april 1944
Groene Ster – Eijsden 1 – 0

30 april 1944
Maurits – De Spechten 1 – 5

30 april 1944
PSV – De Kanaries 6 – 0

30 april 1944
Hieronymus – Willem II 0 – 2

30 april 1944
Sint-Michielsgestel – Roosendaal 1 – 3

30 april 1944
NAC – DFC 2 – 5

30 april 1944
Emma (Dordrecht) – Hermes-DVS 2 – 1

30 april 1944
Martinit – De Musschen 1 – 2

30 april 1944
Steeds Hooger – Spartaan ’20 6 – 2

30 april 1944, Delft (terrein DHC)
Scheveningen – DHC 0 – 1

30 april 1944
Haarlem – EDO (Haarlem) 2 – 2

30 april 1944
Terrasvogels – IEV 2 – 0

30 april 1944
RCH – Hollandia 2 – 2

30 april 1944
WFC – HVC 1 – 3

30 april 1944
DWV – BDK 6 – 1

30 april 1944
DOSS – OVVO 0 – 5

30 april 1944
De Meteoor – Quick (Amersfoort) 3 – 0

30 april 1944
UVV – Velox 5 – 1

30 april 1944
Enschedesche Boys – RKVVS RKVVS t.z.t.

7 mei 1944
Veendam – Go Ahead (Deventer) 1 – 7

7 mei 1944
VCS – Hillinen 5 – 0

7 mei 1944
Blauw-Wit – Ajax (Amsterdam) 3 – 1

Kampong vrij


Derde ronde


7 mei 1944
Velocitas – LSC 1 – 1

7 mei 1944
AGOVV – Enschedesche Boys 3 – 0

7 mei 1944
Kampong – Wageningen 1 – 3

7 mei 1944
De Spechten – Sevenum Sevenum t.z.t.

7 mei 1944
PSV – DFC 5 – 1

7 mei 1944
Willem II – Roosendaal 10 – 0

7 mei 1944
De Musschen – Emma (Dordrecht) 1 – 2

7 mei 1944, Delft (terrein DHC)
Steeds Hooger – DHC 1 – 3

7 mei 1944
EDO (Haarlem) – DWV 1 – 2

7 mei 1944
UVV – HVC 2 – 0

7 mei 1944
De Meteoor – Hollandia 5 – 1

7 mei 1944
OVVO – Terrasvogels 2 – 2

8 mei 1944
Groene Ster – RKBSV 4 – 0

14 mei 1944, Den Haag (terrein ADO)
VCS – Blauw-Wit 0 – 2

18 mei 1944
Quick (Nijmegen) – Tubantia 2 – 4

Go Ahead (Deventer) vrij


Vierde ronde


14 mei 1944
Willem II – Emma (Dordrecht) 3 – 0

18 mei 1944
UVV – Go Ahead (Deventer) 3 – 0

18 mei 1944
Groene Ster – De Spechten 2 – 1

18 mei 1944
DHC – PSV 2 – 3

18 mei 1944
DWV – Terrasvogels 4 – 0

18 mei 1944
Blauw-Wit – De Meteoor 5 – 1

18 mei 1944
LSC – AGOVV 2 – 1

21 mei 1944
Wageningen – Tubantia 2 – 3


Kwartfinales


27 mei 1944
Blauw-Wit – Willem II 3 – 5

29 mei 1944
PSV – UVV 9 – 2

29 mei 1944
Groene Ster – DWV 6 – 0

29 mei 1944
LSC – Tubantia 2 – 1


Halve finales


3 juni 1944, Nijmegen (Stadion De Goffert)
Groene Ster – LSC 2 – 1

3 juni 1944, Tilburg (Sportpark Tilburg)
Willem II – PSV 3 – 2


Finale


11 juni 1944, 13:00 u. (MEZT), Eindhoven (terrein Eindhoven)

Willem II – Groene Ster 9 – 2
20’ B. Haas 0 – 1, 35’ Wim Engel 1 – 1; 52’ Frans van Loon 2 – 1, 56’ Wim Engel 3 – 1, Willy Engel 4 – 1, Frans van Loon 5 – 1, Willy Engel 6 – 1, 83’ Klamerick 6 – 2, Willy Engel 7 – 2, Frans van Loon 8 – 2, Wim Engel 9 – 2

Scheidsrechter: Dirk Nijs



Geen opmerkingen:

Een reactie plaatsen