zondag 9 maart 2014

Nederlandse voetbalbeker 1917-’18

De negentiende editie van de “NVB beker” werd gewonnen door “Racing Club Haarlem”, dat in de finale de “Voetbal Vereeniging Amsterdam” met 2 – 1 versloeg.

Het elftal van RCH dat in 1918 de NVB beker won

Bij gelijkspel werd met 2x7½ min. verlengd, was de stand dan nog gelijk dan werd nogmaals met 2x7½ min. verlengd. Als de stand dan nog steeds gelijk was uitspelende club naar volgende ronde. Een verlenging was beslist zodra een doelpunt werd gescoord.


Eerste ronde


14 april 1918
DVC – Helmond 2 – 3

14 april 1918
Velocitas (Breda) – Ajax (Leiden) 5 – 0

14 april 1918
Achilles (Assen) – VVA 1 – 4

14 april 1918
De Meeuwen – Gouda regl. 5 – 0, Gouda t.z.t.

14 april 1918
NAC – Steeds Voorwaarts regl. 5 – 0, Steeds Voorwaarts t.z.t.

14 april 1918
ZSC – Olympia (Gouda) regl. 5 – 0, Olympia t.z.t.

14 april 1918
De Spartaan – Wilhelmina Vooruit (Amsterdam) 9 – 1

14 april 1918
HBS – Haarlem regl. 5 – 0, Haarlem t.z.t.

14 april 1918
BMT – Kampong 3 – 1

14 april 1918
Hercules (Utrecht) – ZVV (Zaandam) 1 – 2

14 april 1918
West Frisia – Transvalia regl. 5 – 0, Transvalia t.z.t.

14 april 1918
Wilhelmina (Den Bosch) – RCH 1 – 4

14 april 1918
Hertog Hendrik – USC regl. 5 – 0, USC t.z.t.

14 april 1918
MVV – EDO (Haarlem) 3 – 2

14 april 1918
DOS – Eindhoven 1 – 3

14 april 1918
Fortuna (Vlaardingen) – ZFC regl. 0 – 5, Fortuna t.z.t.

14 april 1918
ZAC – PW 0 – 2

14 april 1918
Feijenoord – Avanti 1 – 2

14 april 1918
Allen Weerbaar – NOS 1 – 1

14 april 1918
DEC – Het Noorden (Rotterdam) regl. 5 – 0, Het Noorden t.z.t.

14 april 1918
Sportclub Enschede – Neptunus 1 – 0

14 april 1918, Middelburg (terrein Middelburg)
Steeds Hooger – Middelburg 0 – 4

14 april 1918
Victoria (Hilversum) – UFC regl. 5 – 0, UFC t.z.t.

14 april 1918
Tubantia – De Sportman 9 – 1

14 april 1918, Delft (terrein Concordia)
Leonidas (Rotterdam) – Concordia (Delft) 1 – 2

14 april 1918
Rapiditas (Weesp) – Stormvogels 0 – 3

14 april 1918
ODE – Vriendenschaar 2 – 0

14 april 1918
VOC – HBC 4 – 1

14 april 1918
Amstel – HFC 2 – 0

14 april 1918
Vlissingen – Unitas (Gorinchem) 1 – 1

14 april 1918
Kinheim – VVV (Venlo) regl. 5 – 0, VVV t.z.t.

14 april 1918
PEC – ADO 4 – 0

14 april 1918, Zutphen (terrein Be Quick)
NEC – Be Quick (Zutphen) 2 – 2

14 april 1918
Quick (Den Haag) – DFC 0 – 1

14 april 1918
LVV – TOGO 2 – 2

14 april 1918
RUC – Hengelo 1 – 4

21 april 1918
Baarn – DHC 1 – 2

21 april 1918
Xerxes – MSV (Maastricht) 3 – 1

21 april 1918
VUC – Forward (Groningen) regl. 5 – 0, Forward t.z.t.

Ajax (Amsterdam) vrij


Tussenronde


21 april 1918
DEC – Unitas (Gorinchem) 0 – 0

21 april 1918
Helmond – Ajax (Amsterdam) 0 – 2

21 april 1918
RCH – HBS 11 – 1

21 april 1918
Middelburg – NOS 1 – 0

21 april 1918
Victoria (Hilversum) – PW 0 – 1

21 april 1918
Concordia (Delft) – VOC 0 – 2

21 april 1918, Amsterdam (terrein De Spartaan)
Tubantia – De Spartaan 4 – 1

21 april 1918
Eindhoven – BMT 1 – 2


Tweede ronde


28 april 1918
NAC – Avanti 4 – 0

28 april 1918
VVA – ZFC 4 – 0

28 april 1918, Arnhem (terrein Vitesse)
Hertog Hendrik – VOC 1 – 4

28 april 1918
Amstel – DHC 0 – 0

28 april 1918
Stormvogels – TOGO 8 – 0

28 april 1918
Middelburg – Ajax (Amsterdam) 3 – 0

28 april 1918
PEC – De Meeuwen 5 – 2

28 april 1918
Tubantia – ZSC 6 – 0

28 april 1918
NEC – MVV 0 – 2

28 april 1918
Xerxes – PW regl. 5 – 0, PW t.z.t.

28 april 1918
BMT – VUC 0 – 4

28 april 1918
ODE – Hengelo 3 – 1

28 april 1918
RCH – DFC 4 – 1

28 april 1918
Velocitas (Breda) – Sportclub Enschede regl. 5 – 0, Sportclub Enschede t.z.t.

28 april 1918
Kinheim – ZVV (Zaandam) 0 – 2

28 april 1918
West Frisia – Unitas (Gorinchem) regl. 5 – 0, Unitas t.z.t.


Derde ronde


5 mei 1918
VVA – Middelburg 5 – 0

5 mei 1918
RCH – Tubantia 2 – 1

5 mei 1918
Velocitas (Breda) – Xerxes 5 – 1

5 mei 1918
NAC – VOC 2 – 3

5 mei 1918
MVV – West Frisia regl. 5 – 0, West Frisia t.z.t.

5 mei 1918
VUC – DHC 2 – 3

5 mei 1918
Stormvogels – PEC regl. 5 – 0, PEC t.z.t.

5 mei 1918
ZVV (Zaandam) – ODE 1 – 0


Vierde ronde


9 mei 1918
MVV – ZVV (Zaandam) 3 – 1

9 mei 1918
Velocitas (Breda) – VOC 4 – 3

9 mei 1918, Velsen (terrein VSV)
Stormvogels – RCH 0 – 3

9 mei 1918
DHC – VVA 0 – 2


Halve finales


19 mei 1918, Utrecht (terrein UVV)
Velocitas (Breda) – VVA 1 – 2

26 mei 1918, Den Bosch (terrein Wilhelmina)
MVV – RCH 1 – 5


Finale


9 juni 1918, 14:00 u. (AT), Amsterdam (Stadion)

VVA – RCH 1 – 2
ca. 30’ W. Bloemheuvel 0 – 1, ca. 35’ N. de Koning 0 – 2; 47’ Seemann 1 – 2

RCH: W. van Kessel, F. Nieuwenhuis, W. Hazevoet, G. Freis, J v.d. Laan, C. v.d. Laan, N. de Koning, R. Roelfsema, N. van Dam, W. Bloemheuevel, P. Nachtegeller

Scheidsrechter: M. Bos



Geen opmerkingen:

Een reactie plaatsen