dinsdag 7 januari 2014

Nederlandse voetbalbeker 1909-’10

De twaalfde editie van de “Holdert-beker” werd voor de tweede opvolgende keer gewonnen door het tweede elftal van het Haagse Quick.

De spelers van Quick en HVV die in Delft de finale speelden

Ook tweede elftallen mochten deelnemen.

Elftallen uitkomende in de Eerste Klasse Afdeling I (oftewel District West) waren van deelname uitgesloten.

Bij gelijkspel werd met 2x7½ min. verlengd, was de stand dan nog gelijk dan werd nogmaals met 2x7½ min. verlengd. Als de stand dan nog steeds gelijk was, dan werd de wedstrijd overgespeeld op het terrein van de uitspelende club. Als ook een derde wedstrijd gelijk zou eindigen, dan zou deze worden verlengd tot er een doelpunt werd gescoord.


Eerste ronde


31 oktober 1909
DFC 2 – USC 5 – 1

7 november 1909
Quick (Nijmegen) – Phenix 8 – 2

7 november 1909
Prins Hendrik (Zwolle) – DVS 2 regl. 5 – 0, DVS 2 t.z.t.

7 november 1909
VFC – AFC 1 – 5

7 november 1909
DEC – VVA 4 – 1

7 november 1909
VOC 2 – DOS 1 – 3

7 november 1909
Blauw-Wit 2 – VOC regl. 5 – 0, VOC t.z.t.

7 november 1909
EDO (Haarlem) – Hercules (Enschede) regl. 5 – 0, Hercules t.z.t.

7 november 1909
Xerxes – Amstel 1 – 0

7 november 1909
RFC (Rotterdam) – AVV 4 – 0

7 november 1909
ODO – AFC 2 2 – 0

7 november 1909
Kampong – Ajax (Amsterdam) 5 – 2

7 november 1909
HBS 2 – Neptunus 2 4 – 3

7 november 1909
Herakles – HVV 2 1 – 6

7 november 1909
Go Ahead (Deventer) – DOSB 8 – 0

7 november 1909
Velocitas (Breda) 2 – Frisia 3 – 1

7 november 1909
Neptunus – Forward (Groningen) 5 – 1

7 november 1909
Blauw-Wit – DVV (Den Haag) 3 – 0

7 november 1909
Quick (Den Haag) 2 – DVS 7 – 2

7 november 1909
PW – Biltsche VC 16 – 2

7 november 1909
UVV – Be Quick (Groningen) regl. 5 – 0, Be Quick t.z.t.

7 november 1909
Concordia (Delft) – MVVO 9 – 1

7 november 1909
Ajax (Amsterdam) 2 – Alcmaria Victrix 1 – 2

7 november 1909
Neerlandia (Amsterdam) – Concordia (Delft) 2 2 – 0, gest. i.v.m. bespeelbaarheid veld
14 november 1909
Neerlandia (Amsterdam) – Concordia (Delft) 2 3 – 1

7 november 1909
VVA 2 – EDO (Haarlem) 2 0 – 1

7 november 1909
Hercules (Utrecht) 2 – Haarlem 2 1 – 2

7 november 1909
Tubantia – EVV (Enschede) 9 – 0

7 november 1909
RAP – Helmond 12 – 0

7 november 1909
Concordia (Roosendaal) – Volharding (Amsterdam) 0 – 3

7 november 1909
VUC – HFC 2 4 – 0

7 november 1909
Verwisseling – ZAC 0 – 8

7 november 1909
DEC 2 – Sparta (Rotterdam) 2 2 – 3

7 november 1909
Victoria (Hilversum) – Zeelandia regl. 5 – 0, Zeelandia t.z.t.


Tussenronde


14 november 1909
RFC (Rotterdam) – Alcmaria Victrix regl. 5 – 0, Alcmaria Victrix t.z.t.


Tweede ronde


5 december 1909
ZAC – Neptunus 1 – 4

5 december 1909
Haarlem 2 – Prins Hendrik (Zwolle) regl. 5 – 0, Prins Hendrik t.z.t.

5 december 1909
Quick (Den Haag) 2 – Blauw-Wit 3 – 1

5 december 1909
Quick (Nijmegen) – Kampong 2 – 0

5 december 1909
PW – RFC (Rotterdam) regl. 5 – 0, RFC t.z.t.

19 december 1909
DEC – Blauw-Wit 2 1 – 0 na één verlenging van 2x7½ min.

6 februari 1910
DFC 2 – Volharding (Amsterdam) regl. 0 – 5, DFC 2 t.z.t.

6 februari 1910
HVV 2 – Tubantia 8 – 3

6 februari 1910
EDO (Haarlem) 2 – Xerxes 1 – 2

6 februari 1910
DOS – Go Ahead (Deventer) 3 – 1

6 februari 1910
HBS 2 – EDO (Haarlem) 6 – 1

13 februari 1910
Velocitas (Breda) 2 – AFC 0 – 1

20 maart 1910
Neerlandia (Amsterdam) – VUC regl. 5 – 0, VUC t.z.t.

28 maart 1910
Sparta (Rotterdam) 2 – ODO 0 – 2

3 april 1910
UVV – Victoria (Hilversum) 2 – 1

17 april 1910
Concordia (Delft) – RAP 1 – 3


Derde ronde


10 april 1910
UVV – Neptunus 3 – 4

10 april 1910, Den Haag (terrein HBS)
Quick (Den Haag) 2 – HBS 2 2 – 1

10 april 1910
DEC – Quick (Nijmegen) 4 – 1

10 april 1910
Volharding (Amsterdam) – HVV 2 1 – 3

10 april 1910
DOS – Neerlandia (Amsterdam) 2 – 1

10 april 1910
ODO – AFC 1 – 1 na twee verlengingen van 2x7½ min
24 april 1910
AFC – ODO 5 – 0

17 april 1910
Xerxes – PW regl. 5 – 0, PW t.z.t.

24 april 1910
Haarlem 2 – RAP 5 – 1


Vierde ronde


24 april 1910
Quick (Den Haag) 2 – Neptunus 10 – 0

24 april 1910
DEC – Xerxes 3 – 0, ongeldig verklaard na protest Xerxes
1 mei 1910
DEC – Xerxes 2 – 1

1 mei 1910
HVV 2 – Haarlem 2 4 – 3

1 mei 1910
AFC – DOS 6 – 1


Halve finales


5 mei 1910, Leiden (terrein Ajax)
DEC – HVV 2 2 – 3

8 mei 1910, Den Haag (terrein Quick)
AFC – Quick (Den Haag) 2 4 – 5


Finale


15 mei 1910, 14:00 u. (AT), Delft (terrein Concordia)

HVV 2 – Quick (Den Haag) 2 0 – 2
ca. 15’ Loos 0 – 1; Richelle 0 – 2

Scheidsrechter: A. Buurman van Vreeden



Geen opmerkingen:

Een reactie plaatsen