maandag 6 januari 2014

Nederlandse voetbalbeker 1908-’09

De elfde editie van de “Holdert-beker” werd gewonnen door het tweede elftal van het Haagse Quick.

Sam Bronkhorst van de Nederlandse voetbalbond reikt de “Holdert-beker” uit aan Quick Den Haag

Ook tweede elftallen mochten deelnemen.

Elftallen uitkomende in de Eerste Klasse Afdeling I (oftewel District West) waren van deelname uitgesloten.

Bij gelijkspel werd met 2x7½ min. verlengd, was de stand dan nog gelijk dan werd nogmaals met 2x7½ min. verlengd. Als de stand dan nog steeds gelijk was, dan werd de wedstrijd overgespeeld op het terrein van de uitspelende club. Als ook een derde wedstrijd gelijk zou eindigen, dan zou deze worden verlengd tot er een doelpunt werd gescoord.


Eerste ronde


1 november 1908, Culemborg
Zalt-Bommel – Frisia 1 – 4

1 november 1908
AVV – Victoria (Hilversum) 0 – 8

1 november 1908
ODO – VOC 2 3 – 5

1 november 1908
Blauw-Wit – DVS 5 – 3

1 november 1908
Forward (Groningen) – Tubantia 2 – 1

1 november 1908
Xerxes – Ajax (Amsterdam) 1 – 2 na twee verlengingen van 2x7½ min.

1 november 1908
Concordia (Delft) – Volharding (Amsterdam) 2 – 1

1 november 1908
PW – Allen Weerbaar 6 – 2

1 november 1908
Alcmaria Victrix – Achilles (Rotterdam) 0 – 4

1 november 1908
Amstel – DFC 2 0 – 4

1 november 1908
VOC – Neptunus 9 – 0

1 november 1908
Quick (Nijmegen) – DVV (Den Haag) 2 – 1

1 november 1908
ZAC – Achilles (Rotterdam) 2 regl. 5 – 0, Achilles t.z.t.

1 november 1908
MVVO – Voorwaarts (Den Haag) regl. 5 – 0, Voorwaarts t.z.t.

1 november 1908
TOG – Helmond 0 – 2

1 november 1908
Hercules (Utrecht) 2 – VVA 1 – 2, ongeldig verklaard na protest Hercules 2
27 december 1908
Hercules (Utrecht) 2 – VVA 1 – 2

1 november 1908
Wilhelmina (Den Bosch) – Willem II 3 – 4

1 november 1908
Prins Hendrik (Zwolle) – AFC 0 – 8

1 november 1908
Achilles (Assen) – HFC 2 7 – 1

1 november 1908
Concordia (Roosendaal) – Oranje Nassau (Almelo) 1 – 7

1 november 1908
VVV (Amsterdam) – VFC 0 – 7

1 november 1908
AFC 2 – Haarlem 2 2 – 1 na één verlenging van 2x7½ min.

1 november 1908
UVV – EMM regl. 5 – 0, UVV t.z.t.

1 november 1908
EDO (Haarlem) 2 – Sparta (Rotterdam) 2 4 – 3

1 november 1908
Wilhelmina (Stadskanaal) – Ajax (Amsterdam) 2 0 – 7

1 november 1908
Herakles – Be Quick (Zutphen) 6 – 0

1 november 1908
Be Quick (Groningen) – Quick (Amersfoort) 0 – 2

1 november 1908
WVV – Concordia (Delft) 2 regl. 5 – 0, Concordia t.z.t.

1 november 1908, Arnhem (terrein Vitesse)
VVO (Velp) – Vitesse (Arnhem) 2 0 – 4 (VVO naar volgende ronde, ongeldig verklaard?)

1 november 1908
DEC – Victoria (Middelburg) 8 – 0

1 november 1908
Velocitas (Breda) 2 – Quick (Den Haag) 2 1 – 2

1 november 1908
Kampong – Vitesse (Arnhem) 0 – 1

1 november 1908
Verwisseling – HBS 2 0 – 3

1 november 1908
HVV 2 – Hercules (Enschede) regl. 5 – 0, Hercules t.z.t.

1 november 1908
RAP – EDO (Haarlem) 3 – 1

Phenix vrij


Tussenronde


6 december 1908
RAP – Concordia (Delft) 5 – 5 na één verlenging van 2x7½ min., gest. i.v.m. duisternis
13 december 1908
RAP – Concordia (Delft) 3 – 8

6 december 1908
PW – Forward (Groningen) 4 – 1

6 december 1908
Frisia – VVO (Velp) 2 – 0

20 december 1908
Willem II – MVVO 5 – 0


Tweede ronde


3 januari 1909
Phenix – Quick (Nijmegen) 0 – 1

3 januari 1909
Quick (Amersfoort) – DFC 2 regl. 5 – 0, DFC 2 t.z.t.

3 januari 1909
HBS 2 – VOC regl. 0 – 5, HBS 2 niet op tijd waardoor niet kon worden verlengd, oorspr. 1 – 1

3 januari 1909
VOC 2 – HVV 2 7 – 0

3 januari 1909
Blauw-Wit – Achilles (Rotterdam) regl. 5 – 0, Achilles t.z.t.

3 januari 1909
EDO (Haarlem) 2 – Willem II 0 – 2

3 januari 1909
VFC – Concordia (Delft) 4 – 3

3 januari 1909
Quick (Den Haag) 2 – Oranje Nassau (Almelo) regl. 5 – 0, Oranje Nassau t.z.t.

24 januari 1909
Victoria (Hilversum) – Herakles 5 – 1

24 januari 1909
ZAC – UVV 0 – 1

24 januari 1909
Ajax (Amsterdam) – Vitesse (Arnhem) 3 – 0

31 januari 1909
DEC – PW regl. 5 – 0, PW t.z.t.

7 februari 1909
VVA – Helmond 8 – 2

7 februari 1909
AFC – WVV 4 – 1

21 februari 1909
Frisia – Ajax (Amsterdam) 2 regl. 5 – 0, Ajax 2 t.z.t.

21 februari 1909
AFC 2 – Achilles (Assen) 4 – 1


Derde ronde


28 februari 1909
AFC – DEC 2 – 0

7 maart 1909
Frisia – VVA 4 – 0

21 maart 1909
VOC – Blauw-Wit 5 – 0

4 april 1909
Ajax (Amsterdam) – Quick (Amersfoort) 2 – 3

4 april 1909
VFC – AFC 2 5 – 1

18 april 1909
VOC 2 – Willem II 6 – 3

9 mei 1909
Victoria (Hilversum) – Quick (Den Haag) 2 0 – 2

16 mei 1909
UVV – Quick (Nijmegen) 0 – 2


Vierde ronde


25 april 1909
VOC – VOC 2 7 – 0

20 mei 1909
Quick (Amersfoort) – Quick (Nijmegen) 1 – 5

9 mei 1909
VFC – Frisia 2 – 0

31 mei 1909
AFC – Quick (Den Haag) 2 1 – 2


Halve finales


13 juni 1909, Dordrecht (terrein DFC)
VFC – VOC 0 – 8

13 juni 1909, Utrecht (terrein Hercules)
Quick (Nijmegen) – Quick (Den Haag) 2 1 – 3


Finale


20 juni 1909, 14:00 u. (AT), Dordrecht (terrein DFC)

Quick (Den Haag) 2 – VOC 2 – 0
tussen 60’ en 75’ Goedhart 1 – 0, Schaaf 2 – 0

Scheidsrechter: E. G. van Bisselick



Geen opmerkingen:

Een reactie plaatsen