zondag 22 december 2013

Nederlandse voetbalbeker 1907-’08

De tiende editie van de “Holdert-beker” werd gewonnen door het tweede elftal van HBS uit Den Haag, dat in de finale van een ander tweede elftal, dat van VOC, had gewonnen. In de halve finales had HBS 2 al het eerste elftal van VOC had uitgeschakeld.

Het tweede elftal van HBS voor de wedstrijd tegen VOC 2

Ook tweede elftallen mochten deelnemen.

Elftallen uitkomende in de Eerste Klasse Afdeling I (oftewel District West) waren van deelname uitgesloten.

Bij gelijkspel werd met 2x7½ min. verlengd, was de stand dan nog gelijk dan werd nogmaals met 2x7½ min. verlengd. Als de stand dan nog steeds gelijk was, dan werd de wedstrijd overgespeeld op het terrein van de uitspelende club. Als ook een derde wedstrijd gelijk zou eindigen, dan zou deze worden verlengd tot er een doelpunt werd gescoord.


Eerste ronde


3 november 1907
Be Quick (Groningen) – Quick (Nijmegen) 2 1 – 3

3 november 1907
UVV – Allen Weerbaar 5 – 2

3 november 1907
VOC – PW 2 regl. 5 – 0, PW 2 t.z.t.

3 november 1907
DVS – Tubantia 3 – 3 na twee verlengingen van 2x7½ min., gest. i.v.m. duisternis
17 november 1907
Tubantia – DVS 4 – 3

3 november 1907
Velocitas (Groningen) – DVV (Den Haag) 2 – 3, in ca. 70e min. gest. i.v.m. overlast publiek
10 november 1907
DVV (Den Haag) – Velocitas (Groningen) regl. 5 – 0, Velocitas t.z.t.

3 november 1907
Forward (Groningen) – VVV (Voorburg) regl. 5 – 0, VVV t.z.t.

3 november 1907
Neerlandia (Amsterdam) – Celeritas (Rotterdam) 4 – 0

3 november 1907
AFC – PW 0 – 1

3 november 1907
Swift (Amsterdam) – HVV 2 1 – 8

3 november 1907
VFC – DOSB regl. 7 – 1, DOSB verliet enkele min. voor tijd het veld, oorspr. 2 – 1

3 november 1907
AVV 2 – AFC 2 0 – 5

3 november 1907, Leeuwarden (terrein Frisia)
Holland (Amsterdam) – Frisia 0 – 2

3 november 1907
Concordia (Delft) – Allen Weerbaar 2 regl. 5 – 0, Allen Weerbaar 2 t.z.t.

3 november 1907
EDO (Haarlem) – DVS 2 regl. 5 – 0, DVS 2 t.z.t.

3 november 1907
Achilles (Assen) – Willem II 2 – 3

3 november 1907
DEC – Concordia (Delft) 2 4 – 0

3 november 1907
HBS 2 – Helmond regl. 5 – 0, Helmond t.z.t.

3 november 1907
Ajax (Amsterdam) – DFC 2 regl. 5 – 0, DFC 2 t.z.t.

3 november 1907
Volharding (Amsterdam) – Voorwaarts (Den Haag) 3 – 4

3 november 1907
Haarlem 2 – Hercules (Enschede) regl. 5 – 0, Hercules t.z.t.

3 november 1907
HFC 2 – RAP 4 – 0

3 november 1907
VOC 2 – Achilles (Rotterdam) 5 – 2

3 november 1907
Quick (Den Haag) 2 – VVV (Amsterdam) 3 – 2

3 november 1907
Quick (Amersfoort) – ZAC 5 – 1

3 november 1907
MVVO – Sparta (Rotterdam) 2 regl. 5 – 0, Sparta 2 t.z.t.

3 november 1907
Zalt-Bommel – AVV 3 – 1

3 november 1907
EMM – Neptunus 4 – 3 na twee verlengingen van 2x7½ min.

3 november 1907
Quick (Nijmegen) – Hercules (Utrecht) 2 1 – 3

3 november 1907
Vitesse (Arnhem) – De Tubanters (Enschede) 6 – 0

3 november 1907
Wilhelmina (Den Bosch) – Amstel 7 – 0

3 november 1907
ODO – VVA 0 – 2


Tussenronde


24 november 1907
AFC 2 – EMM 2 – 6

1 december 1907
VVA – Willem II 4 – 2

1 december 1907
VOC – Voorwaarts (Den Haag) 2 – 1

1 december 1907
VOC 2 – Neerlandia (Amsterdam) regl. 5 – 0, Neerlandia t.z.t.

1 december 1907
Wilhelmina (Den Bosch) – UVV 3 – 1

1 december 1907
DEC – Quick (Nijmegen) 2 3 – 4

1 december 1907
Quick (Amersfoort) – Quick (Den Haag) 2 6 – 3

1 december 1907
HVV 2 – Zalt-Bommel 8 – 1, ongeldig verklaard wegens niet-gerechtigde speler HVV 2
9 februari 1908
Zalt-Bommel – HVV 2 1 – 4

1 december 1907
HFC 2 – Forward (Groningen) 14 – 0

1 december 1907
Frisia – EDO (Haarlem) 3 – 1

1 december 1907
Vitesse (Arnhem) – Ajax (Amsterdam) 2 – 0

1 december 1907
Tubantia – DVV (Den Haag) 4 – 3

1 december 1907
MVVO – VFC regl. 5 – 0, VFC t.z.t.

1 december 1907
Concordia (Delft) – Hercules (Utrecht) 2 8 – 2

1 december 1907
PW – Haarlem 2 3 – 2

HBS 2 vrij


Tweede ronde


5 januari 1908
Quick (Nijmegen) 2 – HBS 2 3 – 6

5 januari 1908
Frisia – PW 3 – 0

5 januari 1908
HFC 2 – VOC 1 – 7

5 januari 1908
MVVO – Quick (Amersfoort) 5 – 4

9 februari 1908
Concordia (Delft) – Tubantia 9 – 0

9 februari 1908
Vitesse (Arnhem) – Wilhelmina (Den Bosch) regl. 5 – 0, Wilhelmina t.z.t.

16 februari 1908
VOC 2 – HVV 2 3 – 2

1 maart 1908
VVA – EMM 4 – 1


Derde ronde


8 maart 1908
VOC – MVVO 5 – 2

22 maart 1908
Frisia – HBS 2 0 – 3

12 april 1908
Concordia (Delft) – Vitesse (Arnhem) 1 – 3

12 april 1908
VVA – VOC 2 1 – 2


Halve finales


5 april 1908, Den Haag (terrein HVV)
HBS 2 – VOC 3 – 0

20 april 1908, ’s-Hertogenbosch (terrein Wilhelmina)
Vitesse (Arnhem) – VOC 2 2 – 3


Finale


17 mei 1908, Rotterdam (terrein Sparta)

HBS 2 – VOC 2 3 – 1
10’ Feijtes 1 – 0; onbekend 2 – 0, De Jong 3 – 0, 88’ Verduin 3 – 1

HBS 2: Schierbeek, Valkenburg, V.d. Dussen, Mirandolle, Zorab, Polderman, Roskott, Feijtes, Bouman, Aernout, De Jong

VOC 2: Clement, Van ’t Hoff, Van Prooije, Weeldenburg, Den Held, Van Hest, Breuning, V.d. Sluis, Verduin, Küp, Smidt

Scheidsrechter: A.J. Bronkhorst



Geen opmerkingen:

Een reactie plaatsen