vrijdag 13 december 2013

Nederlandse voetbalbeker 1902-’03

De vijfde editie van de “Holdert-beker” werd gewonnen door HVV uit Den Haag dat in de finale op eigen terrein stadgenoot HBS met 6 – 1 versloeg.

Ook tweede elftallen mochten deelnemen.

Bij gelijkspel werd met 2x7½ min. verlengd, was de stand dan nog gelijk dan werd nogmaals met 2x7½ min. verlengd. Als de stand dan nog steeds gelijk was, dan werd de wedstrijd overgespeeld op het terrein van de uitspelende club. Als ook een derde wedstrijd gelijk zou eindigen, dan zou deze worden verlengd tot er een doelpunt werd gescoord.


Eerste ronde


2 november 1902
EDO (Amsterdam) – Olympia (Middelburg) 1 – 2

2 november 1902
Haarlem – PW 5 – 3

2 november 1902
Rapiditas (Rotterdam) – RAP 2 – 5

2 november 1902
Concordia (Delft) – Swift (Amsterdam) 2 – 1 na één verlenging van 2x7½ min.

2 november 1902
Achilles (Rotterdam) – Quick (Amsterdam) 0 – 2

2 november 1902
Celeritas (Rotterdam) – Wilhelmina (Den Bosch) 2 – 6

2 november 1902
NOAD (Breda) – DSVV 1 – 0, i.v.m. protest DSVV 2 – 0 na één verlenging van 2x7½ min.

2 november 1902
Rapiditas (Rotterdam) 2 – Hercules (Utrecht) 0 – 9

2 november 1902
ANTONI – DFC 0 – 14

2 november 1902
Sparta (Rotterdam) – Saturnus (Rotterdam) 2 – 1 na één verlenging van 2x7½ min.

2 november 1902
Steeds Voorwaarts – Quick (Den Haag) 0 – 4

2 november 1902
HBS – Olympia (Rotterdam) 7 – 1

2 november 1902
Quick (Amersfoort) – SEVIOS 9 – 0

2 november 1902
Unitas (Rotterdam) – HVV 2 4 – 0

2 november 1902
Go Ahead (Wageningen) – AVV 5 – 0

2 november 1902
Vitesse (Arnhem) – Volharding (Amsterdam) 3 – 1

2 november 1902
PW 2 – HVV 0 – 11

2 november 1902
RVV (Rotterdam) – Haarlem 2 3 – 0

2 november 1902
ZAC – HFC 1 – 6


Tussenronde


9 november 1902
Quick (Amersfoort) – Sparta (Rotterdam) 2 – 1

9 november 1902
DFC – Wilhelmina (Den Bosch) regl. 5 – 0, Wilhelmina t.z.t.

9 november 1902
RVV (Rotterdam) – Quick (Amsterdam) 3 – 2, na protest Quick ongeldig verklaard
30 november 1902
RVV (Rotterdam) – Quick (Amsterdam) 2 – 3


Tweede ronde


30 november 1902
Unitas (Rotterdam) – Go Ahead (Wageningen) 0 – 3

30 november 1902
Quick (Amersfoort) – HBS 2 – 9

30 november 1902
Haarlem – Quick (Den Haag) 6 – 2

30 november 1902
HVV – Hercules (Utrecht) 7 – 1

30 november 1902
Olympia (Middelburg) – HFC 1 – 6

21 december 1902
RAP – Concordia (Delft) 16 – 0

21 december 1902
NOAD (Breda) – Quick (Amsterdam) 7 – 0

4 januari 1903
DFC – Vitesse (Arnhem) 0 – 4


Derde ronde


1 februari 1903
Haarlem – HFC 4 – 1

1 februari 1903
HBS – Vitesse (Arnhem) 4 – 1

1 februari 1903
HVV – RAP 3 – 2 na één verlenging van 2x7½ min.

8 februari 1903
Go Ahead (Wageningen) – NOAD (Breda) 4 – 8


Vierde ronde


1 maart 1903, Rotterdam (terrein Sparta)
NOAD (Breda) – HVV 2 – 4 na één verlenging van 2x7½ min.

1 maart 1903, Den Haag (terrein HVV)
Haarlem – HBS 1 – 3


Finale


29 maart 1903, 14:00 u., Den Haag (terrein HVV)

HVV – HBS 6 – 1
8’ W. van den Berg (e.d.) 1 – 0, J. Heyning 2 – 0, Van den Broek d’Obrenan 2 – 1; 49’ D. Lotsy 3 – 1, D. Lotsy 4 – 1, E. Sol 5 – 1, G. Heyning 6 – 1

HVV: Coops, E. Mundt, W. Hupkes, K. Heyting, J.F. Sol, A. Kessler, Sillevis, E. Sol, D. Lotsy, J. Heyning, G. Heyning

HBS: Koopman, Douw van der Krap, De Wit, W. van den Berg, Kamperdijk, Van Lier, Gentis, Canneel, C. Bekker, Van den Broek d’Obrenan, Soesman

Scheidsrechter: J.L.F. de Meijere



Geen opmerkingen:

Een reactie plaatsen